wino zrodzone z pasji

partner center to 3 dekady pasji i doświadczenia

o nas

 

Winnica Ferrari Trentino otrzymała po raz trzeci prestiżowe wyróżnienie w najważniejszym międzynarodowym konkursie poświęconym winom musującym. Jest to niewiarygodne osiągnięcie w historii konkursu. Do tej pory żaden dom winiarski nie został uhonorowany tym tytułem aż tyle razy.

Spośród 1500 winnic zgłoszonych do konkursu Best Vineyard, winnica Zuccardi zdeklasowała konkurencję. Zuccardi Vale de Uco wygrała aż w dwóch kategoriach – najlepsza winnica w Ameryce Południowej ale przede wszystkim otrzymała najważniejsze wyróżnienie konkursu - najlepsza winnica na Świecie. To już kolejne ważna nagroda dla Zuccardi w ostatnim czasie. Kilka tygodnie temu Sebastian Zuccardi został wybrany najlepszym winemakerem Decantera.

The Wine Advocate to dwumiesięcznik publikujący ranking najlepszych win. Magazyn został założony w 1978 roku przez amerykańskiego krytyka win Roberta M. Parkera, prawdopodobnie najbardziej wpływowego krytyka wina na świecie. Od początku dzielności krytycy ocenili niemalże 200.000 win. Dlatego każdy punkt otrzymany w kolejnych tastinach Wine Advocate to renoma, klasa i prestiż. Ostatni opublikowane ranking  wyróżnił  aż 5 win z naszej oferty win spod Alp.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca