wino zrodzone z pasji

partner center to 26 lat pasji i doświadczenia

o nas

 

Strona 1 z 101

CHARAKTERYSTYKA

Wyróżnia się charakterystycznym aromatem naturalnych ziół i przypraw zgodnie z tradycyjną recepturą Giacomo Sperone. Ma lekką złocistą barwę. W nosie wyczuwalny bukiet słodkich aromatów ewoluujących w orzeźwiające nuty.

CHARAKTERYSTYKA

Wyróżnia się charakterystycznym aromatem naturalnych ziół i przypraw zgodnie z tradycyjną recepturą Giacomo Sperone. Ma lekką bursztynową barwę i wspaniały, świeży aromat owoców cytrusowych. W nosie wyczuwalny delikatny kontrast suszonych owoców.

CHARAKTERYSTYKA

Słynne wino wytrawne, stworzone przez Roberta Mondaviego w 1966 roku z bardzo lubianej odmiany Sauvignon Blanc, zwanej w Kalifornii Fume Blanc. Piękna, jasnosłomkowa barwa o dobrym połysku i intensywnych aromatach owoców tropikalnych, agrestu, gruszki, trawy, z nutą kwiatów jaśminu i ziół w tle. W smaku niezwykle świeże, orzeźwiające, dobrze zbalansowane, o długim, nieco mineralnym zakończeniu. 60% wina fermentuje w dębowych kadziach, następnie całość wina dojrzewa przez 4 miesiące w beczkach z francuskiego dębu.

CHARAKTERYSTYKA

Wino wytrawne o ładnej ciemno-bordowej barwie, pełne soczystych aromatów śliwek z bogatymi akcentami cedru. Wyraźny, głęboki smak jeżyny, wiśni i tytoniu. Doskonale zrównoważone, eleganckie o karmelizowanym zakończeniu.

powrot

nasze smaki

 

wina najwyższej klasy

 

cudzy
kanał sprzedaży

horeca