Skip to content

ul. Gadki 2,  97-320 Wolbórz

+48 44 649 47 34

O Nas

Od ponad 3 dekad Partner Center dba, aby klienci otrzymywali wina najlepszej jakości. Z powodzeniem łączymy pasję z wiedzą na jego temat…

Nasza pasja spotyka się z wiedzą oraz doświadczeniem dlatego jesteśmy jednym z czołowych importerów i dystrybutorów win. W ofercie posiadamy setki doskonałych trunków z renomowanych domów winiarskich Starego i Nowego Świata, wielokrotnie nagradzanych na międzynarodowych konkursach jakości alkoholi. Zaopatrujemy zarówno rynek HoReCa – hotele i restauracje jak i kanał nowoczesny – sieci handlowe.

Do tej pory nasza praca została doceniona wielokrotnie. Otrzymaliśmy prestiżowe nagrody Lidera Rynku, Godło Inwestor w Kapitał Ludzki, Szafirową Statuetką Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Nasze wina zdobywają uznanie w konkursach jakościowych na rynku polskim i międzynarodowym.

Jako firma odpowiedzialna społecznie wspieramy zarówno akcje społecznościowe jak i propagujemy odpowiedzialne spożywanie alkoholu. Nasze aktywności mają na celu zmianę mentalności zarówno na płaszczyźnie konsumpcji jak i sprzedaży alkoholu.

O NAS

Nasze wartości Poznaj nasze wartości

MISJA

Miłość do wina

Naszą misją jest dzielenie się naszą pasją – miłością do wina. Świadomy wybór wina pomaga nam lepiej cieszyć się z życia, a przecież każdy z nas potrzebuje czuć się szczęśliwym i spełnionym.

Jednakże jako odpowiedzialna firma dostrzegamy konieczność w promowaniu tylko rozważnego spożywania alkoholu. Inicjowane aktywności i kampanie społeczne mają na celu zmianę mentalności zarówno na płaszczyźnie konsumpcji jak i sprzedaży alkoholu.

Wizja

Celem naszej działalności jest stać się liderem wśród importerów win w Polsce.

Zależy nam na triumfowaniu zarówno w segmencie win podstawowych jak i premium. Wierzymy, że możemy wzmocnić sprzedaż poprzez poszerzenie sieci dystrybucji ale przede wszystkim poprzez współpracę z odpowiedzialnymi i oddanymi ludźmi.

Dlatego jednym z priorytetów naszej pracy jest tworzenie przejrzystych relacji w procesach biznesowych na każdym szczeblu. Otwartość, przejrzystość i partnerstwo to wartości, które ułatwiają nam budowanie zaufania do naszych marek, zaufania do naszych działań oraz wiary w przyszłość.

dostępność

Silna pozycja spółki Partner Center to gwarancja dostępności szerokiej gamy  produktów i dostaw, w krótkim czasie.

szybki wzrost

Spółka Partner Center dzięki swoim działaniom jest jednym z liderów wśród dystrybutorów win w Polsce. 

udział w rynku

Silne działania sprzedażowe i marketingowe gwarantują spółce Partner Center silny udział w rynku. 

Ludzie Partner Center O sukcesie firmy decydują przede wszystkim ludzie.

Wierzymy, że największą wartością jest pracownik, bo to on ma rzeczywisty wpływ na to, co dzieje się w firmie. To właśnie ich wiedza, fachowość oraz zaangażowanie decydują o rozwoju firmy. A dzięki ich pasji do wina budujemy trwałe relacje z klientami i konsumentami, zapraszając ich do świata win.

Jesteśmy dumni, że tak wiele ambitnych i zdolnych osób od tylu lat z nami współpracuje. A eklektyzm ich osobowości napędza nas do jeszcze większej kreatywności w codziennej pracy.

O NAS

Krzysztof Apostolidis

Prezes Zarządu

O NAS

Tomasz Głoskowski

Wiceprezes Zarządu

Dyrektor Generalny

1534704568948

Piotr Wieloch

Członek Zarządu

Dyrektor ds. Marketingu i Eksportu

DOSTAWCY

Czyli skąd bierzemy nasze wina

KARIERA

Tu znajdziesz aktualne oferty pracy